Adres : Mehmetalan Köyü - Zeytinli - Edremit - Balıkesir
Telefon : 0 266 377 17 11 - 0 545 479 08 12
E-Posta : endes_camp@hotmail.com
Websitesi : www.endeskamp.com.tr
Üyelik Tarihi : 12 Haziran 2013

Kazdağları Bungalow Oteller Endes Kamp

Bungalow Evlerimiz
Endes Kamp olarak, Mehmet Alan köyü bölgesinde Kazdağları Milli Parkı girişinde bungalow evleri ve hobi bahçeleriyle, yüzmek için ideal Kazdağlarından akan kaynak suyu ve Yoga etkinlikleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
İndirimler
Yaz sezonu boyunca makul fiyatlar. Eylül ayından itibaren sezon indirimleri.
Spor ve Aktiviteler
Spor ve Aktivite yapabileceğiniz seçeneklerimiz arasında Tekne Turları, Kazdağları trekking, Yüzme, Yoga.
Yemek Servisi
Yemek servisimiz; Sabah, öğle ve akşam Kazdağları’nın doğasında yetişen %100 doğal ürünlerden oluşmaktadır.
Ulaşım
Edremit havaalanı tesisimize 35 km uzaklıktadır.Yurdun her tarafından otobüsle ulaşım sağlanmaktadır.
Konum

Kazdağlarının göbeğinde, Zeytinliklerin içinde oksijeni bol doğayla iç içe.

Kamp Etkinlikleri
endes

Bungalow Evler, Çadır Kamplar, Karavan Kamplar, Moteller kategorisinde bulunan Kazdağları Bungalow Oteller Endes Kamp sitemize eklenmiş ve 12.838 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club

Ilgaz Kamp 2018 Resim Galeri 1234►   Kampımız Oksijen Cenneti Kazdağlarının eteklerinde plajıyla denize sıfır, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesi altında olan kampımız Çanakkale, Assos, Altınoluk, Akçay ve Edremit’e kolay ulaşım mesafesinde. Yüzerken karşımızda Cunda ve Midilli. Kaplıcalar ve günlük turları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Kamp Özellikleri Denize sıfır konum da ki kampımız da, her türlü kamp ihtiyacına cevap verecek donanıma sahibiz. Fiyatlar Kampımızda konaklama seçeneklerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Tel : 0(266) 396 92 92 – 0(545) 347 10 10 Spor ve Aktiviteler Özel plajımızda denize girebilir, Adalara tekne turu, Disco ve Eğlence Merkezleri, Kazdağları jeep safarileri, Ping pong, Deniz bisikleti, Kano, Dağ – Doğa Yürüyüşleri Trekking, Su sporları ile zamanınızı geçirebilirsiniz. Yemek Servisi Kampımızda, yemek hizmeti olarak ister kendin pişir kendin ye seçeneğinden, isterseniz de kampımızda bulunan restaurant seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ulaşım Hava Yolu İle; Ilgaz Kamp & Beach Club, Balıkesir Körfez Havaalanına yarım saat, Çanakkale Havaalanına 1 saat, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 2,5 saat uzaklıktadır. Karayolu İle; İstanbuldan (1) > İstanbul – Tekirdağ – Keşan – Eceabat – Çanakkale – Ayvacık – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (2) > Hızlı Feribot ile Yenikapı – Bandırma – Susurluk – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (3) > Yalova – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İzmir’den > İzmir – Dikili – Ayvalık – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) Ankara’dan > Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu Konum – Ilgaz Kamp & Beach Club; Küçükkuyu’ya 7 km, Altınoluk’a 2 km, Assos’a 27 km, Ayvalık’a 60 km, Çanakkale’ye 105 km, İstanbul’a 365 km, Ankara’ya 635 km mesafededir. Kazdağı Ekolojik Bölgesi yurdumuzun en önemli doğal alanlarını ve kültürel değerlerini barındıran yörelerimizdendir. Dünyada ALP Dağlarından sonra 2. sıradaki temiz ve bol oksijenli havasının yanısıra, şırıl şırıl akan pınarları,orman, zeytin, tarih ve kültürel dokusuyla Kazdağları, gezginlerin her türlü beklentilerine yanıt vermektedir. – Ilgaz Kamp & Beach Club ’ın bulunduğu mevkideki Mıhlı Çayının yanıbaşı denilebilecek mesafede Zeus Altarı görülecek yerlerden biridir. Zeus Altarı etrafında kazı yapılması durumunda eski dönemlere ait çok şey bulunabileceğine işaret etmektedir. Yörede manzara hemen her yerden denizin görülebileceği ve gün batımının izlenebileceği coğrafi yapıya sahiptir.

Küçükkuyu Çadır Kamp Oba Kamp Küçükkuyu Çadır Kamp Oba Kamp

KAMPIMIZ YENİ YÖNETİMİ VE YENİ HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMETE GİRDİ OBA KAMP Kampımız Cenneti görmek için ölmeye gerek yok. Çünkü Oksijen Cumhuriyeti Kazdağlarının eteklerinde 1,5 km plajıyla denize sıfır, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesi altında alternatif tatil yerimiz OBA KAMP  var. Güneşin; orman ve denize dansını izleyerek körfezin maviliklerine dalıp, gün doğuşu ve gün batımı eşliğinde serinleyebileceğiniz, her adımda tarihi yaşayabileceğiniz kampımızda Yörük Çadırı, Restaurant, Cafe ve tüm ihtiyaçlarınız için şirin bakkalımızla, sahilde iskele ve plaj hizmetleri, 7/24 sıcak su ve elektrik altyapımızla hizmet veriyoruz. Çanakkale, Assos, Altınoluk, Akçay ve Edremit’e kolay ulaşım mesafesinde, yüzerken karşımızda Cunda ve Midilli. Kaplıcalar a günlük turlar. .Kamp Özellikleri Denize 20 mt uzaklıkta ki kampımız da, her türlü kamp ihtiyacına cevap verecek donanıma sahibiz. Fiyatlar Kampımızda konaklama seçeneklerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Spor ve Aktiviteler Özel plajımızda denize girebilir, Adalara tekne turu, Disco ve Eğlence Merkezleri, Kazdağları jeep safarileri, Ping pong,  Deniz bisikleti, Kano, Dağ – Doğa Yürüyüşleri Trekking, Su sporları ile zamanınızı geçirebilirsiniz. Yemek Servisi Kampımızda, yemek hizmeti olarak ister kendin pişir kendin ye seçeneğinden, isterseniz de kampımızda bulunan restaurant seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ulaşım Hava Yolu İle; Oba Kamping Balıkesir Körfez Havaalanına yarım saat, Çanakkale Havaalanına 1 saat, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 2,5 saat uzaklıktadır. Karayolu İle; İstanbuldan (1) > İstanbul – Tekirdağ – Keşan – Eceabat – Çanakkale – Ayvacık – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (2) > Hızlı Feribot ile Yenikapı – Bandırma – Susurluk – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (3) > Yalova – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İzmir’den > İzmir – Dikili – Ayvalık – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) Ankara’dan > Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu Konum – OBA KAMP; Küçükkuyu’ya 2 km, Altınoluk’a 7 km, Assos’a 22 km, Ayvalık’a 65 km, Çanakkale’ye 100 km, İstanbul’a 370 km, Ankara’ya 630 km mesafededir. Kazdağı Ekolojik Bölgesi yurdumuzun en önemli doğal alanlarını ve kültürel değerlerini barındıran yörelerimizdendir. Dünyada ALP Dağlarından sonra 2. sıradaki temiz ve bol oksijenli havasının yanısıra, şırıl şırıl akan pınarları,orman, zeytin, tarih ve kültürel dokusuyla Kazdağları, gezginlerin her türlü beklentilerine yanıt vermektedir. – OBA KAMP’ ın bulunduğu mevkideki Mıhlı Çayının yanıbaşı denilebilecek mesafede Zeus Altarı görülecek yerlerden biridir. Zeus Altarı etrafında kazı yapılması durumunda eski dönemlere ait çok şey bulunabileceğine işaret etmektedir. Yörede manzara hemen her yerden denizin görülebileceği ve gün batımının izlenebileceği coğrafi yapıya sahiptir.

Altınoluk Çadır Kamp Sır Motel Altınoluk Çadır Kamp Sır Motel

HAKKIMIZDA Motelimiz; Edremit Körfezi’ne bağlı iki şirin beldesi Altınoluk ile Akçay arasındaki kaz Dağları’nın eteğinde, yeşil ile mavinin kucaklaştığı Avcılar Köyü sahilinde, tertemiz bir deniz, oksijen deposu Altınoluk’ta denize kadar uzanan 18 dönüm yemyeşil bir arazi üzerine kuruludur. otelimiz 20 oda ve 70 yatak kapasiteli olup her odada tv, klima, Banyo mevcuttur. Sabahları açık büfe kahvaltı öğle isteğe bağlı, aksam set menü(tabldot) uygulamalıdır. kamping yerimizde 20 adet çadır kamp imkanı aynı zamanda karavanla gelen müşterilerimize yer imkanı mevcuttur. TÜM ODALARIMIZDA KLİMA VARDIR. Tek amacımız sizleri kendi eviniz rahatlığında hissetirebilmek. Tesisimiz 20 oda ve 65 yatak kapasitelidir. Odalarımız muhteşem Kaz dağları ve deniz manzaralı olup, BÜTÜN ODALARIMIZDA K L İ M A vardır. 24 saat sıcak su Günlük gazete hizmeti Wireless sınırsız internet kullanımı Çamaşırhane ve ütü hizmeti Yiyecek ve içecek ihtiyaçları için kafeterya TÜM ODALARDA K L İ M A   SAHİL PLAJIMIZ KUMLUDUR ve MOTEL MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ ŞEZLONG VE ŞEMSİYE HİZMETİMİZ VARDIR. DENİZİMİZ MAVİ BAYRAKLIDIR. altınoluk sahilinde tatilin ve güneşin keyfini sürmek için siz değerli müşterilerimizi tesisimize bekliyoruz.

WhatsApp Whatsapp' dan Soru sor