Trend Kamplar - Kuzey Ege Bölgesi


Erdek Kamp Cumhuriyet

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
YORUMLAR

HARİTADAKİ KONUMU – NAVİGASYON

TESİS SAHİPLERİNE FIRSAT

Cumhuriyet Camping :

Cumhuriyet Camping, Erdek’te, denize ve plaja 100 metre mesafede bulunuyor. 26 yatak kapasiteli, toplamda 10 odası olan pansiyon, plaj, şezlong, şemsiye, bahçe, hamak, ortak mutfak ve mangal imkanlarına sahip.

Cumhuriyet Camping Odaları:

26 yatak kapasiteli, toplamda 10 adet olan odalarda, 24 saat sıcak su, tuvalet, banyo, kablosuz internet bağlantısı ve eşya dolabı mevcut.

Cumhuriyet Camping Tesis İmkanları:

Denize yürüme mesafesindeki tesisin plajında şezlong ve şemsiye hizmetiyle birlikte bahçesinde hamak ayrıcalığı da sunuluyor.

Cumhuriyet Camping Yemek Hizmetleri:

Ortak mutfaklarda dilediğiniz yemeği hazırlayabileceğiniz gibi bahçede mangal yapabilme imkanına da sahipsiniz.

Cumhuriyet Camping Çevre Aktiviteleri:

Doyasıya serinleyip, güneşlenmek dışında Kyzikos Antik Kenti’ni, Paflima Koyu’nu, Avşa, Paşalimanı, Marmara Adaları’nı gezebilir, su ve doğa sporları yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Camping Ulaşım:

İstanbul, Yenikapı limanından Bandırma limanına günlük deniz otobüsü seferleri vardır.
IDO web sitesinden (http://www.ido.com.tr) tarifelere bakabilir ve bilet alabilirsiniz.
Bandırma limanından kampımıza çok sık otobüs seferleri bulunmaktadır (yaklaşık 15 dakika).
İzmir yönünden D-565, Çanakkale ve Bursa yönlerinden ise D-200 (E-90) yolları ile kampımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Erdek’te, askeri kampların yanında, denize ve plaja 100 metre mesafede yer alan Cumhuriyet Campinge, Bandırma’dan taksi ve minibüslerle kısa sürede ulaşmak mümkün.

GEZİLEBİLECEK YERLER

AVŞA

Avşa, Marmara Denizi’nde ada. İstanbul’a deniz otobüsüyle 2,5 Erdek’e ise gemiyle 1 saat 50 dakika uzaklıktadır. Marmara ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Sahilleri ve yaşamıyla bir tatil beldesidir.

MARMARA ADASI

Marmara Adası, Marmara Denizi’nin güneybatısında bulunan Marmara Adaları’nın en büyüğü ve Balıkesir’e bağlı olan bir adadır.

KAPIDAĞ

Kapıdağ Yarımadası, Balıkesir ilinin Erdek ilçesinin kurulu olduğu, bir kıstakla anakaraya bağlanan ve eski dönemlerde bir ada olduğu belirlenmiş Marmara Denizi içindeki kara parçasıdır.

PAŞALİMANI

Paşalimanı Adası, Marmara takımadalarında Marmara Adasının güneyinde, Avşa’nın doğusunda bir adadır. Adada, Paşalimanı, Poyrazlı, Harmanlı, Balıklı ve Tuzla isimli beş köy bulunmaktadır. Balıkesir ilinin Erdek ilçesine bağlıdır.

PAFLİMA KOYU

Erdek-Kapıdağ Yarımadası’nda yer alır. Trekking ve motor sporlarının yapılabileceği güzel yerlerden biridir.Koyun, ince bir kumsalı var.

KUŞ CENNETİ VE MİLLİ PARKI

Kuşcenneti Millî Parkı; Marmara Bölgesi’nde, Balıkesir ili içerisindeki Manyas Kuşgölü’nün kuzeydoğusunda yer alır. Manyas, Gönen, Bandırma arasındadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ