Trend Kamplar - Kuzey Ege Bölgesi


Ilgaz Kamping & Beach Club

ADRES
Altınoluk - Edremit - Balıkesir
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
YORUMLAR

HARİTADAKİ KONUMU – NAVİGASYON

KAMPIMIZ

Oksijen Cenneti Kazdağlarının eteklerinde plajıyla denize sıfır, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesi altında olan kampımız
Çanakkale, Assos, Altınoluk, Akçay ve Edremit’e kolay ulaşım mesafesinde. Yüzerken karşımızda Cunda ve Midilli. Kaplıcalar ve günlük turları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

KAMP ÖZELLİKLERİ

Denize sıfır konum da ki kampımız da, her türlü kamp ihtiyacına cevap verecek donanıma sahibiz.

FİYATLAR

Kampımızda konaklama seçeneklerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Tel : 0(266) 396 92 92 – 0(545) 347 10 10

SPOR VE AKTİVİTELER

Özel plajımızda denize girebilir, Adalara tekne turu, Disco ve Eğlence Merkezleri, Kazdağları jeep safarileri, Ping pong, Deniz bisikleti, Kano, Dağ – Doğa Yürüyüşleri Trekking, Su sporları ile zamanınızı geçirebilirsiniz.

YEMEK SERVİSİ

Kampımızda, yemek hizmeti olarak ister kendin pişir kendin ye seçeneğinden, isterseniz de kampımızda bulunan restaurant seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

ULAŞIM

Hava Yolu İle;
Ilgaz Kamp & Beach Club, Balıkesir Körfez Havaalanına yarım saat, Çanakkale Havaalanına 1 saat, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 2,5 saat uzaklıktadır.
Karayolu İle;
İstanbuldan (1) > İstanbul – Tekirdağ – Keşan – Eceabat – Çanakkale – Ayvacık – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (2) > Hızlı Feribot ile Yenikapı – Bandırma – Susurluk – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İstanbuldan (3) > Yalova – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) İzmir’den > İzmir – Dikili – Ayvalık – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu (Mıhlı Mevkii) Ankara’dan > Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu

KONUM

– Ilgaz Kamp & Beach Club; Küçükkuyu’ya 7 km, Altınoluk’a 2 km, Assos’a 27 km, Ayvalık’a 60 km, Çanakkale’ye 105 km, İstanbul’a 365 km, Ankara’ya 635 km mesafededir. Kazdağı Ekolojik Bölgesi yurdumuzun en önemli doğal alanlarını ve kültürel değerlerini barındıran yörelerimizdendir.
Dünyada ALP Dağlarından sonra 2. sıradaki temiz ve bol oksijenli havasının yanısıra, şırıl şırıl akan pınarları,orman, zeytin, tarih ve kültürel dokusuyla Kazdağları, gezginlerin her türlü beklentilerine yanıt vermektedir.
– Ilgaz Kamp & Beach Club ’ın bulunduğu mevkideki Mıhlı Çayının yanıbaşı denilebilecek mesafede Zeus Altarı görülecek yerlerden biridir. Zeus Altarı etrafında kazı yapılması durumunda eski dönemlere ait çok şey bulunabileceğine işaret etmektedir. Yörede manzara hemen her yerden denizin görülebileceği ve gün batımının izlenebileceği coğrafi yapıya sahiptir.

Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club
Ilgaz Kamping & Beach Club

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Melek Aydın dedi ki:

    Her yıl giderdik gayet memnunduk ama yeni işletmeciler hayatımda gördüğüm en kaba insanlar işletmecilik hakkinda en ufak bir fikirleri yok herşeye surat asiyorlar

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ